Lazio to drużyna, która generalnie nie gra już o nic wielkiego w Serie A. Dzisiejsza, 6 lokata we włoskiej tabeli daje jej bezpieczną przestrzeń między drużyną Juventusu a AS Romą, której brakuje aż 6 punktów do tego, aby zagrozić Lazio. Czy to jednak oznacza, że dzisiejszy mecz Lazio odda drużynie Torino, która broni się przed spadkiem?

Lazio to uznana w Europie marka, która uchodzi za solidnego średniaka. Zresztą nie bez powodu, ponieważ drużyna wywalczyła już sobie miejsce w lidze, które gwarantuje jej udział w Lidze Europy. Z kolei Torino broni się przed spadkiem, które w przypadku przegranego meczu będzie dzielić drużynę zaledwie o 3 punkty.

Dzisiejszy mecz może jednak przybrać różne znamiona, ponieważ obie drużyny z pewnością podejdą do tego spotkania na poważnie. Lazio będzie chciało z pewnością wygrać swój ostatni mecz domowy w ramach Serie A, niemniej jednak broniące się przed spadkiem Torino może stawić bardzo mocny opór. Wydaje się, że obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po jednej z bramek, jednak która będzie lepsza? Tego dowiemy się pod koniec dzisiejszego dnia!

Mecz ciekawy do obstawienia

Legalni bukmacherzy już wystawili kursy na to spotkanie. Szeroka oferta wśród Polskich, legalnych bukmacherów jest dość bogata. Nasi bukmacherzy internetowi w Polsce zadbali o to, aby fani piłki nożnej mieli w czym wybierać!

Pamiętaj, graj legalnie!