Lazio to drużyna, która generalnie nie gra już o nic wielkiego w Serie A. Dzisiejsza, 6 lokata we włoskiej tabeli daje jej bezpieczną przestrzeń między drużyną Juventusu a AS Romą, której brakuje aż 6 punktów do tego, aby zagrozić Lazio. Czy to jednak oznacza, że dzisiejszy mecz Lazio odda drużynie Torino, która broni się przed spadkiem?

Lazio to uznana w Europie marka, która uchodzi za solidnego średniaka. Zresztą nie bez powodu, ponieważ drużyna wywalczyła już sobie miejsce w lidze, które gwarantuje jej udział w Lidze Europy. Z kolei Torino broni się przed spadkiem, które w przypadku przegranego meczu będzie dzielić drużynę zaledwie o 3 punkty.

Dzisiejszy mecz może jednak przybrać różne znamiona, ponieważ obie drużyny z pewnością podejdą do tego spotkania na poważnie. Lazio będzie chciało z pewnością wygrać swój ostatni mecz domowy w ramach Serie A, niemniej jednak broniące się przed spadkiem Torino może stawić bardzo mocny opór. Wydaje się, że obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po jednej z bramek, jednak która będzie lepsza? Tego dowiemy się pod koniec dzisiejszego dnia!

Sprawdź:  Izzi Casino - nic więcej hazardzista nie potrzebuje

Mecz ciekawy do obstawienia

Legalni bukmacherzy już wystawili kursy na to spotkanie. Szeroka oferta wśród Polskich, legalnych bukmacherów jest dość bogata. Nasi bukmacherzy internetowi w Polsce zadbali o to, aby fani piłki nożnej mieli w czym wybierać!

Pamiętaj, graj legalnie!