Ligue 1 rozkręca się coraz bardziej, czego dowodem może być dzisiejszy mecz w ramach 3 kolejki. Drużyna Bordeaux podejmie na swoim boisku mocną drużynę Lyonu. Czy możemy spodziewać się niespodzianki?

Z pewnością nie tak sensacyjnej jak ta, która miała miejsce wczoraj. Przypomnieć należy iż PSG uległo drużynie RC Lens 1:0. Swój udział w jedynej bramce miał Polski bramkarz, który nie popisał się czujnością między słupkami.

Dziś jednak kolejny mecz i kolejne zmagania. Obie drużyny mają już na swoim koncie wygrane, choć to Lyon jest z pewnością tą drużyną, na którą większość graczy będzie dziś stawiać.

Bordeauxjak wygląda sytuacja tutaj?

Drużyna Bordeaux do tej pory zaliczyła jedno zwycięstwo i jeden remis. Jest to całkiem niezły bilans jak na początek aktualnego sezonu. Dzisiejszy mecz pokaże jednak, jak silna jest drużyna i jakie ma możliwości, aby utrzymać się wysoko w tabeli. Rzeczywistość zostanie zweryfikowana.

Sprawdź:  Czy Lazio pokona broniące się przed spadkiem Torino?

Mecz dostępny u legalnych bukmacherów

Mecz oczywiście możemy legalnie obstawić. Jeśli jednak nie wiemy, kto to bukmacher, zachęcamy do zapoznania się z linkiem, który przekierowuje do strony, dzięki której dowiemy się więcej na ten temat!