Ostatnie spadki na rynku mocno poruszyły temat kolejnych momentów na inwestycje. Czy aktualnie Bitcoin jest na tyle dobrym kursie aby w niego inwestować? Wielu tak twierdzi, ponieważ tak samo wierzą w to, że granica 10 tysięcy zostanie w niedługim czasie mocno przeskoczona!

Oczywiście w gruncie rzeczy bardzo trudno stwierdzić następstwo spraw w jednym albo drugim kierunku. Bitcoin jednak ma swoją zasadę – kiedy mamy spadek w końcu przychodzi odbicie. Teraz rynek testuje z pewnością cierpliwość swoich inwestorów. Niektórzy z nich na pewno odpuścili już i sprzedali swoje Bitcoiny z mniejszym zyskiem niż byłby możliwy do osiągnięcia.

Dlatego też jak podaje serwis https://ethereum1.pl/ warto wstrzymać się z ruchami jeśli jest to możliwe. Zakładając poprawność inwestycji, czyli 10% kwoty którą zainwestowaliśmy na początku w celu zwrotu inwestycji możemy nadal spać spokojnie. Jeśli kwota nie była duża, tym bardziej teraz mniejszy zwrot inwestycji nie powinien nas interesować.

Sprawdź:  Gdzie w Internecie tanio kupimy toner?

Natomiast na forum https://ethereum1.pl/forum/ wiele osób pyta co robić i jak się zachować w dzisiejszej sytuacji. Jedni mówią o zwrotach, natomiast inni mówią o oczekiwaniu na lepszą górkę, która ma pojawić się w niedługim czasie. Faktycznie mówi się o wzrostach, które mają przebijać kolejne rekordy w 2020 roku. Czy zobaczymy kolejny szok na Bitcoin? Jesteśmy tego bardzo ciekawi!