Pomoc ekspertów finansowych w wielu wypadkach jest bardzo istotna. Jak wiadomo, mało kto z podstawowych konsumentów bankowych wie, jak znaleźć najlepsze propozycje ofert w danej dziedzinie. Na całe szczęście od tego są właśnie eksperci finansowi, którzy są do naszej dyspozycji!

Ekspert finansowy, a właściwie Doradca Kredytowy Warszawa to osoba odpowiedzialna za znalezienie najlepszej oferty na kredyt lub pożyczkę. Są oczywiście eksperci uniwersalni, którzy zajmują się większą ilością produktów bankowych, przykładowo lokatami. Bez względu na to, z kim podejmiemy się współpracy, efekty będą odpowiednie tylko wtedy, kiedy zajmie się nami profesjonalista.

Czy doradca kredytowy działa za darmo?

Otóż tak! Usługi doradcy kredytowego są faktycznie w pełni darmowe. Oczywiście otrzymuje on swoje wynagrodzenie za pomoc, jednak wynagrodzenie otrzymywane jest od banku. Na czym polega haczyk? Z naszego punktu widzenia takowego haczyka nie ma, albowiem prowizje za pomoc przy kliencie są w bankach zasadniczo podobne. Skutkiem tego otrzymujemy zawsze prawdziwe informacje, które muszą być zgodne z tym, co aktualnie oferuje rynek. Nie może więc dojść do sytuacji w której to ukryta by była przed nami jeszcze lepsza oferta. Skutkiem tego, możemy być w pełni spokojni o intencję naszych doradców finansowych, albowiem oni zawsze chcą dla nas jak najlepiej.

Czy dostanę pomoc w kwestii wniosków i formalności?

Oczywiście! Właściwie bardzo często po to właśnie udajemy się do doradcy kredytowego, który pomoże nam przejść pełen proces starania się o jakikolwiek z kredytów. Jak wiadomo, najbardziej wymagający jest kredyt hipoteczny. Ten jednak również jest obsługiwany przez doradców kredytowych, którzy bardzo chętnie udzielą nam wszelkich informacji na temat starania się o kredyt hipoteczny i będą koordynować nasze działania, dając nam wszelkie informacje bieżące na temat naszego wniosku i jego aktualnej sytuacji. Skutkiem tego będziemy mogli cieszyć się pewnością co do tego, że wszystko idzie zgodnie z naszym planem.

Sprawdź:  Bezproblemowe płatności kartą kredytową w Internecie

Czy więc warto korzystać z doradcy kredytowego?

Odpowiedź wydaje się dość jasna, ponieważ pomoc doradcy kredytowego to coś, co otrzymujemy w zupełnie darmowej cenie. Skutkiem tego, możemy być pewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i naszym założeniem. Wyjątkiem mogą być problemy z uzyskaniem zdolności kredytowej, jednak jest to już kwestia niezależna od doradców kredytowych. Dlatego warto na pierwszej rozmowie powiedzieć o naszych ewentualnych wątpliwościach. Doradca kredytowy z pewnością udzieli nam szczerej informacji co do szans na otrzymanie danego kredytu. Jeśli będą one niskie, z pewnością zostaniemy o tym poinformowani. Jeśli jednak szanse są większe, możemy zawsze spróbować przy pomocy doradcy kredytowego starać się o nowe zobowiązanie finansowe.

Na całe szczęście zdecydowana większość ekspertów finansowych oferuje najlepsze warunki na rynku. Warto jednak poszukiwać najlepszych w swoim fachu, którzy mają szerokie grono zadowolonych klientów. Jednym z nich jest ekspert, o którym mowa poniżej:

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl