W dobie dzisiejszej pandemii większość kategorii biznesowych boryka się z wielkimi problemami. Czy jednak są takie gałęzi biznesów które mogą cieszyć się zwiększeniem zainteresowania? Tak. Jednym z takich przykładów jest esport.

Esport na przestrzeni ostatnich lat zyskał na wielkim uznaniu. Rozwój tej branży widoczny jest nie tylko w liczbach lecz także względem imprez i wydarzeń, które towarzyszą zmaganiom graczy komputerowych.

W dobie pandemii esport nie wyhamował tak bardzo jak spodziewała się tego branża. Owszem, tak wielkie wydarzenia jak IEM i ESL są w tym momencie niemożliwe do wykonania, jednakże esport dostosował się do panujących w większości Państw restrykcji i większość rozgrywek w ramach esportu rozgrywa się cały czas.

Bukmacherzy a esport

Esport jest jednym z tematów który trzyma przy życiu inne branże. Największym beneficjentem zmagań esportowych są na ten moment legalni bukmacherzy w Polsce.

Sprawdź:  Wybieramy gamingowy laptop!

Jak wiadomo branża zakładów sportowych boryka się z wielkimi problemami związanymi z brakiem wydarzeń sportowych. Właściwie wszystkie dyscypliny sportowe stoją i na ten moment e-sport jest właściwie jedną z nielicznych kategorii zakładów, które są aktywne.

Aktualny spis legalnych bukmacherów można znaleźć pod adresem: https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-podatku.html