Już o 13:30 rozpocznie się pierwsze spotkanie w ramach angielskiej Premier League. Od razu mamy spotkanie na najwyższym poziomie, ponieważ do gry wejdzie Leicester i Arsenal. Oba zespoły mają o co grać, tak więc mamy prawo liczyć na ciekawe spotkanie. Zapraszamy!

Bardzo ciężko w dzisiejszym spotkaniu wytypować zwycięzcę, co pokazują nawet kursy na to spotkanie. Zarówno jednak jak i druga drużyna nie zachwycają w tym sezonie, dlatego trudno jest stwierdzić, która z nich będzie dziś w lepszej formie. Zarówno Leicester jak i Arsenal mają ciekawych graczy, jednak nie potrafią wykorzystać ich potencjału.

Jeśli popatrzymy na formy obu zespołów, w minimalnie lepszej sytuacji zdaje się być Arsenal. Jednak to Leicester będzie grać na swoim boisku, co również może pomóc mu w wygraniu tego spotkania.

Sprawdź:  Czy seks telefon to dobry pomysł?

Legalni bukmacherzy kuszą promocjami

W Polsce nie brak ciekawych propozycji, które proponują nam bukmacherzy. Jedną z nich jest darmowy zakład bez depozytu, który możemy wykorzystać na to spotkanie. Pamiętajmy jednak, że obstawianie w Polsce może być prowadzone jedynie przez osoby pełnoletnie i tylko i wyłącznie z bukmacherami, mającymi licencje w kraju!