Każdy kto śledzi sport, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim zaskoczeniem była ostatnia przegrana Liverpoolu. Drużyna która miała bić się o wszystkie rekordy punktowe, jeszcze przed pandemią doznała kryzysu. Czego możemy spodziewać się po dzisiejszym meczu?

Dzisiejszy przeciwnik, czyli Crystal Palace to drużyna, która potrafi rozgrywać swoje spotkania z Liverpoolem, czego dowodem jest ostatni mecz. Co prawda Crystal Palace przegrało, jednak pokazało charakter, grając z najmocniejszym w tamtym czasie Liverpoolem. Wynik? 1:2 dla Liverpoolu.

Dziś sytuacja mocno zmienia się i Liveprool pomimo roli gospodarza, jest drużyną bez tak wielkiego atutu, jakim była jakość drużyny. Jurgen Kloop ma duże problemy ze zmotywowaniem swoich piłkarzy, co znów może odzwierciedlić się w wyniku meczu. Wszystko zalezy jednak od postawy graczy Crystal Palace na boisku.

Sprawdź:  Czy Lazio pokona broniące się przed spadkiem Torino?

Nowy bukmacher przyjmuje zakłady

Jeśli chcemy zobaczyć jakie kursy oferuje nowy bukmacher, który jest legalny na Polskim rynku, zapraszamy do sprawdzenia powyższego linku. W nim zobaczymy wszystkie szczegóły na temat samego bukmachera a także jego ofertę na ten i inne mecze w dniu dzisiejszym.