Runda wstępna pucharu polski odbędzie się już dzisiaj! Przed nami dwa arcyważne spotkania, aczkolwiek to mecz Motoru Lublin ze Śląskiem Wrocław 2 możemy uznawać, za to bardziej ciekawe. Czy goście będą w stanie zagrozić drużynie gospodarzy? Sprawdźmy sami!

Mecz między Motorem Lublin a Śląskiem Wrocław 2 jest zaledwie drugim spotkaniem na obiekcie gospodarzy w tym sezonie. Pierwszy mecz Motor Lublin zagrał na własnym boisku w poprzednią sobotę. Mecz z Olimpią Elbląg zakończył się bezbramkowym remisem.

Jeśli zaś chodzi o Śląsk Wrocław 2, drużyna nie może pochwalić się dobrym startem sezonu. Po dwóch kolejkach, notuje ona zaledwie przegraną i remis. Co prawda Motor Lublin zaliczył dwa remisy, lecz warto dodać, że w obu tych spotkanaich to Motor Lublin wychodził na prowadzenie.

Sprawdź:  Pomoc drogowa – kiedy warto z niej skorzystać?

Jak dziś zagra Motor i Śląsk Wrocław 2 ?

Dzisiejszy mecz jest oczywiście jedną, wielką niewiadomą. Głównie przez aspekt tego, iż Motor nie do końca radzi sobie w grze na własnym boisku. Możliwość wykończenia meczu z Olimpią Elbląg pokazuje, że Motor ma duże problemy defensywne. Zdobywając wynik, drużyna cofa się i czeka na to, co zrobi rywal.

Z kolei Śląsk Wrocław jest w stanie grać jak równy z równym, chociażby z Radunią Stężycą, z którą zremisował 3:3. Dzisiejszego dnia wydaje się więc, że spotykają się drużyny o podobnym potencjale. Jednak kto będzie górą? O tym przekonamy się tuż przed godziną 20:00!

Mecz obstawisz przez najlepsze aplikacje bukmacherskie