Położenie parkietu w jodełkę kilkanaście lat temu stanowiło spore wyzwanie. Montaż wymagał wiedzy i doświadczenia, a także zajmował wiele czasu. Dzisiaj możemy jednak wykorzystać panele podłogowe w jodełkę stworzone z myślą o szybkim i wygodnym montażu. To rozwiązanie, które coraz częściej znajduje zastosowanie w eleganckich wnętrzach.

Jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania w swoim domu, cennym wsparciem mogą okazać się jodełka panele zaprojektowane przez niemiecką firmę Parador. Cechują się one wysoką jakością wykonania oraz dużym rozmiarem, co znacznie skraca czas potrzebny do położenia podłogi. Panele są łączone na wygodne zatrzaski. Rozwiązanie to jest znacznie lepsze od dawniej stosowanych klepek.

Najnowsza kolekcja Trendtime 3 oferuje klientom sześć odcieni dębowych paneli od firmy Parador. Świetnie komponują się one we wnętrzach klasycznych oraz skandynawskich. Podłoga w jodełkę z paneli to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań we współczesnym wzornictwie. Cechuje się eleganckim wyglądem, ponadczasowością oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele osób decyduje się na zakup paneli Parador.

Sprawdź:  Szukarki.pl: Twoje Centrum Wyszukiwania