Pozycjonowanie stron internetowych do pewnego czasu polegało głównie na pozyskiwaniu linków. Dziś jednak sytuacja się zmienia, ponieważ to użytkownik naszego serwisu jest najważniejszym elementem, o który musimy zadbać. Potwierdza to SXO, czyli nowoczesne pozycjonowanie, które jest do naszej dyspozycji od ręki. Sprawdźcie sami!

Pozycjonowanie przez SXO to nic innego, jak optymalizacja naszego serwisu pod najlepsze doznania użytkowników. Nie można jednak tego przyrównać do UX, ponieważ w SXO mamy dużo elementów SEO, które również uwzględniają pozyskiwanie odpowiednich linków do naszej strony internetowej. Tak więc SXO jest połączeniem obu tych materii, co ma nam dać najlepsze efekty.

Dlaczego akurat SXO? Ponieważ Google coraz bardziej patrzy na zadowolenie swoich użytkowników. Dlatego też, jeśli nasza strona jest przeglądana dłużej, jest automatycznie wspierana przez Google i ląduje wyżej w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że same linki nie odgrywają już tak istotnej roli, jak do tej pory. Dziś ważny jest użytkownik, który jeśli spędza u nas dużo czasu, sam pozycjonuje nasz serwis www.

Sprawdź:  Gdzie w Internecie tanio kupimy toner?

Kto pomoże nam z SXO?

Warto wiedzieć, że temat w Polsce jest bardzo świeży i na dzień dzisiejszy jest wąskie grono specjalistów, którzy znają się na SXO. Jeśli jednak szukamy konkretnych osób i pomocy, warto skorzystać z oferty firmy funkymedia, która posiada własnych specjalistów od SXO!